Galeria zdjęć
1 2
Firma
     Firma Zakład Remontowo-Budowlany została założona przez właściciela Andrzeja Gładysza w 1998r. Działalność jest prowdzona głównie na terenie Mielca i okolic. Usługi realizujemy samodzielnie lub jako podwykonawcy dużych firm lub korporacji budowlanych. Do naszych klientów należą m.in.: Zakłady Mięsne "Dobrowolscy" w Wadowicach Górnych, na terenie SSE Mielec pracujemy dla: Firma "Fakro", Firma AG Spółka z o.o., Firma "Tarapata", Fabryka Pokryć Dachowych "Onduline".
    Usługi wykonywaliśmy jako podwykonawca korporacji "LOBO" S.A. Dla wielu z wyżej wymienionych oraz wielu innych firm jesteśmy cyklicznym dostawcą usług budowlanych przez szereg lat.

     W naszej działalności stosujemy zasadę, że najważniejsze jest zadowolenie klienta z zamówionych u nas usług, jednakże to zadowolenie nie powinno kończyć się z chwilą zakończenia prac, tylko obejmować cały czas ekspolatacji obiektu - stąd nie uznajemy kompromisów jeśli chodzi o technologię wykonania i jakość stosowanych materiałów. Wieloletnie doświadczenie pokazuje, że czas i prawa fizyki bezlitośnie weryfikują wszelkie niedociągnięcia i pozorne oszczędności w trakcie budowy. To, że praktycznie nie odnotowujemy reklamacji, a niektórzy klienci wracają do nas nawet po 15-tu latachutwierdza nas w przekonaniu o słuszności obranej drogi.

Usługi wykonujemy z materiałów własnych i powierzonych.

Posimy o zapoznanie się z naszą ofertą i zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Andrzej Gładysz
właściciel